Sıkça Sorulan Sorular

  Bu sayfada Televizyon Alan Yerler Soru Cevap butonu kullanılarak oluşturulmuş soru cevap sayfası görmektesiniz.

   
  Televizyon Satmak İstiyorum Nasıl Satabilirim?

  Günümüzde insanların bir kısmı, televizyon seyretmekten çok uzak kalmış durumdadır. Ya işleri çok yoğundur vakit bulamaz, yada yoğun bir şekilde cep telefonu ve bilgisayar kullanıyordur. Bu yüzden televizyon seyretmeye gerek duymuyordur. Hal böyle olunca, evdeki televizyon onlar için fazlalık gibi görünüyor olabilir.

  Ayrıca, birde satmak için televizyon alan insanlar vardır. Bu tarz insanlarında, nakit paraya ihtiyacı oldu için, taksitle sıfır televizyon alıp satış yolunu seçer. Yaşadığımız ekonomik sıkıntılar, bu tarz işlemleri bir çok insanın yapmasını zorunlu kılıyor. Bir başka şekilde ise, evde izlemiş olduğu televizyonu satmaya karar verebiliyor. Sizlerde bu tarz düşünce içinde iseniz, televizyon alan yerler olarak, her marka televizyon alıyor ve nakit ödeme yapıyoruz.

  Satmak İstediğim Televizyonun Fiyatını Nasıl Öğrenirim ?

  Elinizden çıkarmak istediğiniz televizyonun, ne kadar fiyat edeceğini çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Televizyon alan yerler şirketimiz ile iletişim kurarak, televizyonun markasını, modelini ve ne zaman alındığını belirtmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimiz, televizyonunuzun en güncel fiyatlarını size iletecektir. 

  Televizyon fiyatları, sıfır televizyon satışlarında farklı, ikinci el televizyon satışlarında farklıdır. Sıfır televizyonların kutusu açılmamış ve garantisi başlatılmamış ise, yüksek rakamlara satın alınmaktadır. Bayiden aldığınız fiyatın çok az altında satılmasını sağlayabilirsiniz. İkinci el televizyon satışları ise, daha farklıdır ve fiyatları ise biraz daha düşük gider. İkinci el televizyon fiyatlarını, özellikleri ve kullanım yılı etkilemektedir.

   

  Arızalı televizyon satılır mı?

   

  Arızalı televizyonların, arıza durumuna göre satışı mümkün olabilir. Piyasa da bulunan elektronik ürünlerin tamir edilmesi o cihazların teknik servisler tarafından onarılması mümkündür. Televizyon ekranları da kırıldığı zaman tıpkı bir cep telefonu ekranı gibi kolaylıkla tamir edilebilir. Ekranı kırık veya panel içine piksel dağılmış televizyon alımlarımız yoktur. Ekran kırıldığı zaman yada piksel dağıldığı zaman, televizyon fiyatına eş değer masraf çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı, spot piyasada ikinci el televizyon alanlar olarak çalışan firmalar, kesinlikle almazlar.

  Televizyon Satış Süreci Nasıl İşliyor?
   
  Satnak istediğiniz televizyonun marka ve modelini, görünür şekilde resim çekerek firmamıza gönderin. Tarafınıza iletmiş olduğumuz fiyat teklifi uygun ise, açık adres bilgilerini veya konum göndererek firmamızı davet edersiniz. Size en yakın olan ekip adresinize gelerek, televizyonu alır ve nakit ödeme yapar. Arçelik, Axen, Awox, Beko, Lg, Samsung, Philips, Vestel, Arçelik, Sony, Toshiba, Regal, Profilo, Sunny, Sanyo, Hi-Level, Seg, Grundig olmak üzere tüm ikinci el ve sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.
   
  En çok satılan televizyon hangisi?
   

  Peki, en çok televizyon satışı gerçekleştiren markalar listesinin ilk sırasında hangi şirket yer aldı? 2021 yılının ilk yarısında en fazla satan televizyon markaları listesinin ilk sırasında Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung yer almayı başardı.

   
  Bir televizyon ömrü ne kadardır?
   

  Ortalama bir tv led ömrü 5 yıl ila 7 yıl arasındadır. Tv ledleri televizyonun günlük açık kalma süresine göre daha erken veya daha geç ömrü dolar. Televizyonun panelini aydınlatmaya yarayan tv ledlerinin ömrü, günlük kullanım saati, kullanım koşulları, parça montajı vb durumlar bu sürenin uzaması konusunda etkenlerdir.

   
  QLED TV mi yoksa OLED mi?
   

  Sonuç olarak; OLED TV’ler daha ince ve daha fazla enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda siyah saflığı ve tepki süresi açısından yeri doldurulamaz avantajlara sahiptir; QLED TV’ler ise boyutça daha büyük, daha renkli ve daha parlaktır, aynı zamanda daha iyi bir izleme deneyimi sunmaktadır.