Hakkımızda

  Hakkımızda

  Televizyon alan yerler hakkımızda, yirmi yılı aşkın sürede hizmet sunmaktayız. İstanbul geneli her bölgeden ikinci el veya sıfır televizyon alımı yapıyoruz. Satın aldığımız her marka ve model televizyonun, piyasa fiyatlarını çok yakından takip ediyoruz. Bu bilgiler ışığında, aldığımız her marka ve modeli, gerçek piyasa değerinde almaya özen gösterilmektedir. Elinden çıkarmak istediği televizyon modeli için, her müşterinin bizden fiyat teklifi almasını tavsiye ederiz.

  Yapmanız gereken, Televizyon satışı ile alakalı firmamız ile iletişim kurmak. Whatsap üzerinden satmak istediğiniz televizyonun görsellerini göndermek. Aynı zamanda sıfır ise üzerindeki etiketi ikinci el ise arkasındaki etiketi göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Arızalı, ekranı kırık veya bir başka sorunu olan cihazlar alınmamaktadır. Hakkımızda bölümünde bulamadığınız soruların cevabını, sıkça sorulan sorular bölümünden bakabilirsiniz.

  Çalışma Sistemi

  Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Televizyon alımları için firmamıza ait kendi servis araçlarımız mevcuttur. İstediğiniz lokasyon bilgisine göre, en geç iki saat içinde adrese ulaşılmaktadır. Yapılan alışveriş sonrasında ödenmesi gereken bedel, ister elden nakit, ister hesaba havale yoluyla ödenmektedir. Firmamız kurumsal olarak hizmet sunmaktadır. Satmak istediğiniz televizyonları, dükkana kendinizde getirebilirsiniz.

  Haftanın her günü mesai saatleri içinde hizmet sağlanmaktadır. Akşam saat yirmi birden sonra, adrese yada televizyon alımına çıkılmamaktadır. Anlaşma sağlandığı taktirde, ertesi gün alım yapılmaktadır. Genelde garantili veya olarak alınan televizyon modelleri için, mutlaka faturası alınmaktadır. Ayağı kumandası ve fişi olmayan televizyon çeşitleri, adınıza faturası yoksa hiç bir şekilde alınmamaktadır. Firmamız ile detaylı bilgi almak için, lütfen irtibata geçin.